HAKKIMIZDA

2016 yılından beri web tasarımı alanında daima kendimizi geliştirdik. 2021 yılında dijital60 markamızı kurduk ve hizmet faaliyetlerine geçtik. Aynı zamanda WordPress yazlım geliştirme alanında büyük projelere de imza attık. Özel temalar tasarladık, müşterilerimizi memnun ettik ve hala kalitemizden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmekteyiz

Vizyonumuz

Dijital60 olarak ilerde daha büyük projelerle, daha gelişmiş altyapılara merdiven mantığı ile yükselmektir. Alanımızda, sürekli kendimizi geliştirir, yenilikçi çalışmalara imza atar, sınırların doruk noktasına ulaşma amacımıza daima devam edeceğiz.

Misyonumuz

Dijital60 web tasarımı olarak bizi tercih edip  bizimle çalışan tüm müşterilerimize, yeni baştan ve son derece özgün içeriklerle çevrimiçi yüzlerini mükemmel şekilde yansıtmayı ve yine son derece mükemmel bir altyapı ile destek vermeyi amaçlarız. Bu anlamda vereceğimiz hizmetlerin standardını bir web sitesi tasarlamaktan çok daha öte bir noktaya koyarız.  Bu durumda işletmenizin ve markanızın kurumsal kimliğini X markalardan tamamen farklı, modern ve gelişmiş bir yapı ile ortaya koyarız. hedef kitlenizle hizmetlerinizi en ideal şekilde buluşturmak öncelikli misyonumuzdur.